Kapitola 17

8. října 2010 v 18:17 | Yoite |  Ways of Fate

Začátek je přístupnej až od 18+ to by vám mohlo k dnešnímu dílu stačit ne? =D
Zbytek si domyslete ;)


Yoite

♦ Ricky ♦

Ležím na podlaze v našem pokoji a hraji si s Tinou zrovna když někdo otevře dveře a do pokoje se prodere jeden z vlků. Jde ke mně a očichá mě. klidně se nechám a čekám co bude. Vlk do mě trochu strčí a začne provokovat Tinu. Za chvíli je jich plný pokoj. Pobaveně je sleduji a občas se nechám zatáhnout do hry. Ani si nevšimnu, že Juri už přišel taky, dokud mě nepopadne a nevyhodí na horní postel.
"Máš mít klid." Připomene mi.
"A můžu mít klid ve dvou?" zadívám se mu do očí. Hned za mnou vyskočí.
"Jasně že jo." Usměje se na mě Juri. Pohladím ho a políbím. Polibek mi oplatí a začne mě hladit pod trikem. Tiše vzdychnu když se jeho štíhlé prsty začnou dotýkat mé kůže a slíbám mu na oplátku cestičku ze rtů až na krk. Juri zasténá, což se mi neuvěřitelně líbí, a zakloní hlavu, abych měl lepší přístup. Líbám ho na krk a pohladím ho po bříšku. Mé doteky mi oplácí hlazením a vzdycháním, které lahodí mým uším. Vyhrnu mu trochu tričko a políbím ho na kůži.
"Klidně mi ho sundej." Zašeptá a sám mi to moje stáhne. S úsměvem ho svleču z trika a pak se nad něj nakloním.
"Řekni, kdyby ti to vadilo." Přejedu mu rukou po boku, dneska mám chuť experimentovat a jeho tělo je neodolatelné. Zkusmo ho políbím na bradavku a čekám jak bude reagovat. Dělat něco takového je pro mě naprosto nové a tak vsázím na metodu pokus omyl, zatím se mi daří. Odpoví mi zasténáním a vypne se ke mně. Pohladím ho a začnu si s bradavkou hrát i jazykem. Podle sténání poznám že se mu to líbí. Jeho ruce přitom hladí mé tělo všude kde dosáhnou. Lehnu si na něj a začnu se podobně mazlit i s druhou bradavkou. Záhy ucítím jak mi rukou zajede pod lem kalhot a pohladí mě po zadečku. Tentokrát zasténám já a do našich pohybů se začne vkrádat jistá nedočkavost a naléhavost. Juri se se mnou přetočí a začne mě laskat podobně jako před chvílí já jeho. Sténám pod mazlivými doteky a prohýbám se k němu. Juri začne jazykem sjíždět po mém těle k bříšku. Dotýkám se ho kde můžu a sténám rozkoší. Dostane se tak až k lemu kalhot a jazykem mi olízne kůži těsně nad kalhotami. Zasténám a vezmu do ruky lem jeho kalhot s tázavým pohledem. Nemyslím si, že má tahle nevyřčená otázka smysl, když znám předem odpověď. Ale stejně… přesně jak jsem čekal, Juri kývne a nechá si je svléknout, což udělám s největším potěšením. Pak se ke mně znovu skloní a zatahá za moje kalhoty, taky přikývnu a nadzvednu se, aby to měl snazší. Stáhne mi je a aniž by se rozmýšlel mi olízne mé mužství.. slastně zasténám a skopnu kalhoty dolů z postele. Juri mě vezme do úst a laská tak, že málem vyletím z kůže vzrušením. Nechá mě vyvrcholit a lehne si vedle mě, hned mě taky přikryje.
"A co ty?" pohladím ho po jeho vzrušení chloubě.
"Přežiji to, pro tebe už by to bylo příliš." Pohladí mě s úsměvem a políbí. Tak to mě ještě nezná…
"Naštěstí mám na to vlastní názor." Rošťácky se usměji a zapadnu pod peřinu, kde si jazykem najdu jeho penis a začnu se s ním mazlit. Zasténá a vůbec neprotestuje. Ne, že by mu nějaké protesty mohli pomoct.
Začnu ho dráždit a laskat dokud nevyvrcholí a pak ho teprve nechám a spokojeně se stulím k němu.
"Ty jsi neuvěřitelný miláčku a teď koukej spát." Políbí mě. Oplatím mu polibek a přesto, že si nepřipadám moc unavený, za chvíli usnu.

♦ Juri ♦

Držím Rickyho zatímco spí a hlídám ho pro případ, že by měl zase noční můry. Naštěstí spí klidně a já zanedlouho usnu taky.

♦ Ricky ♦

Probudím se za pár hodin a kouknu na Juriho, který spí s Tinou omotanou kolem krku jako límec. Pobaveně se usměji a nechám ho spát. Probudí se chvíli po mě a usměje se.
"Dobré ráno." Pozdraví a já mu pozdrav s úsměvem vrátím. Políbí mě a obejme kolem pasu.
"Jak se cítíš?" zeptá se Juri.
"Je mi fajn." Přitulím se k němu, tohle je nejspíš poprvé, co se někdo zajímá jak mi je. Je to zvláštní pocit, ale líbí se mi.
"To je dobře, užijeme si prázdniny o něco déle." Řekne.
"Jo to máš pravdu, aspoň se tady pořádně porozhlédnu." Napadne mě.
"Asi bychom měli jít dolů, nebo nás začnou nahánět." Protáhne se Juri líně. Neodolám a polechtám ho. Juri se hned rozesměje a ruce mi přitiskne nad hlavu.
"Co tohle mělo znamenat?" zajímá se.
"Promiň, když to jinak nešlo." Dostanu ze sebe pobaveně.
"Opravdu ne?" přejede mi konečky prstů přes žebra. Se smíchem sebou škubnu.
"Ne nešlo." Stojím si za svým a Juri pohyb zopakuje.
"Přestaň." Směji se.
"Co za to?" zavrní. Podaří se mi vyprostit ruce a přitáhnu si ho k polibku. Chvíli ho líbám a když se ujistím, že nedává pozor, tak ho začnu lechtat. Juri se zkroutí smíchy a po chvíli neúspěchu se mu podaří chytit moje ruce.
"A co kdybych ti udělal to samé?" navrhne.
"To by se mi asi nelíbilo, ale tobě to tak sluší, když se směješ." Nasadím andělský úsměv.
"Však tobě taky." S ďábelským úšklebkem mě začne lechtat. Směji se a snažím se mu chytit ruce, což se mi vůbec nedaří.
"Nerad ruším mládeži, ale měli byste sejít na svačinu, když už jste vynechali oběd." Ozve se Jared. Se zvednutým obočím si přeměří naši nahotu a zmizí. Rozesměji se ještě víc.
"Viděl jsi ten pohled?" dostanu ze sebe. Jurimu taky cukají koutky.
"Jo viděl." Neudrží se a taky vyprskne smíchy. Po chvíli se trochu uklidním a slezu.
"Tak pojď, ať na nás ještě nedojde někdo další." Popoženu Juriho. Ten sleze za mnou a začne se oblékat. Vezmu na sebe zelené tričko a černé kalhoty. Pak na něj počkám u dveří.
"Jory pojď." Zavolá Juri na vlka, který jde za námi. Sejdu s ním dolů a občas si dovolím pohladit vlka po kožíšku. Nechá mě a pokaždé po mně přátelsky jukne. V kuchyni se vlk vytratí a Juri si zabere místo vedle Alexe. Sednu si vedle Juriho z druhé strany a hned od něj dostanu talíř s koláči ať si vezmu, který chci, tak si vyberu.
"Jak je ti Ricky?" zeptá se Juriho máma.
"Je mi dobře, jen se mi občas trochu točí hlava." Uklidním ji.
"Co nejvíc odpočívej." Řekne a já srozuměně přikývnu.
"Dám na něho pozor." Ozve se Juri a schytá od Jareda ironický pohled. Všimnu s toho a hned si vzpomenu na jeho výraz, když nás tam viděl. Mírně mi zacukají koutka a hodně se snažím nesmát. Juri místo toho střelí po Jaredovi oříškem. Tiše vyprsknu smíchy.
"Vy ho tedy učíte věci." Poznamená Juriho máma, když Jared hodí po Jurim jablko a ten se do něj v klidu zakousne. Pochichtávám se a nijak si na jejich výchovu nestěžuji. Juri mi dá kousnout z jablka. Ukousneme si na střídačku a když mi dá podruhé tak mu ukousnu z jablka rovnou čtvrtku. Juri se usměje a spořádá zbytek. Ohryzek dobře namířeným hodem skončí v koši.
"Máš bod." Poznamenám.
"Obyčejné štěstí." Odfrkne si Jared.
"Možná." Odvětím přemýšlivě. Tentokrát si odfrkne Juri a stejně perfektním hodem tam umístí kuličku papíru.
"Tohle už muselo být sakra velké štěstí." Komentuji.
"Nebo umění." Vytasí se Juri se svou teorií.
"Umění házet smetí do koše, wow." Utrousím obdivně s nádechem ironie. Juri se jen samolibě usměje.
"To umí každý blbec." Setře ho Jared.
"Ale ten můj je v tom mistr." Mrknu a vezmu Juriho za ruku. Dostanu od něj pusu a na oplátku mu dám kousnout ze svého koláče. Pak si ukousnu z jeho.
"Půjdeme pak ven?" navrhne Juri.
"Jasně, musíš mi to tady všechno ukázat." Souhlasím hned.
"To je pravda." Usměje se.

♦ Juri ♦

"Jo a jeden den bych potřeboval zajet do města. Do toho domu, kde jsem bydlel, protože čekám jeden takovej dopis." Dodá miláček.
"Který den?" zeptám se.
"Na tom nesejde, klidně můžeš jet se mnou." Řekne.
"Hodilo by se ti to ve středu? Jedu se také na něco kouknout." Navrhnu. Schválně neřeknu na co, on taky nebyl zrovna konkrétní. Kdo by mu posílal dopis? Proč? A co v něm má být? Nezajímalo by mě to tak moc, kdyby mi řekl něco víc, ale nutit ho nebudu.
"Dobře." Kývne Ricky.
"Skvělé." Zakončím krátkou domluvu. Jsem zvědavý jak se bude tvářit na co, co jdu okouknout já.
"Jdeme ven?" připomene Ricky. Sklidím nádobí a kývnu.
"Vezmeme i smečku, ať se proběhnou." Rozhodnu. Ricky vyjde ven za mnou a nechá mě, abych vedl. Jdu s ním dozadu sadem směrem k lesu. Pozoruji jak se černovlásek rozhlíží uchvácený množstvím květů a zvířat. Oproti městu kde doteď žil to musí být jako jiná planeta…
 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 akyra akyra | 8. října 2010 v 18:24 | Reagovat

To nemá chybu O.o vypadá to, že tu už to klape perfektně, těším se na další díle ^.^

2 Mily Mily | 8. října 2010 v 18:53 | Reagovat

Konečně se sblížili trochu víc. Paráda! Jsem zvědavá, co to před sebou skrývají, takže netrpělivě očekávám další díl.

3 Nakata Reizo Nakata Reizo | 8. října 2010 v 19:17 | Reagovat

grrr taká tajomstva ... toto nemám rada.... XD

teším sa na pokračovanie ...

4 Lachim Lachim | 8. října 2010 v 19:48 | Reagovat

Nádhera. Copak to bude za dopis?

5 Yuuki-chan Yuuki-chan | 9. října 2010 v 10:46 | Reagovat

Jsem zvědavá na ten dopis... prosím rychle pokráčko!! XD

6 Haku Haku | 9. října 2010 v 22:54 | Reagovat

Ach no...*mraci sa*...co na nas chystas?...co to bude za dopis?

7 Agipt Agipt | 10. října 2010 v 9:40 | Reagovat

Perfektí dílek sem moc zvědavý na pokračování :D :D

8 Karin Karin | 10. října 2017 v 18:53 | Reagovat

Krásná povídka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama